Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Kucaklaşma Vakti yürüyüşüne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi

Yarın yapılacak olan 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Savaş Kalaycı’ya destek için Birliğin Gücü ile Kucaklaşma Vakti yürüyüşü düzenlendi.

Cumhuriyet Parkı’nda, saat 14.30’da yoğun katılımla gerçekleşen yürüyüşe; Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 21 ve 23. Dönem Karaman Milletvekili Hasan Çalış, MHP İl Başkanı Muhammet Mustafa Gözel, MHP il-ilçe yönetimi, meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Sıcak havaya rağmen ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyüşe katılan vatandaşlar, İsmet Paşa Caddesi üzerinden Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na ulaşarak Başkan Kalaycı’ya sevgi gösterisinde bulundu. Burada halka seslenen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Bugün bir seçimin arifesindeyiz.

Hepimiz oyumuzu kullanacağız ve hepimizin üzerine büyük sorumluluk düşmekte. Yarın mutlaka bu görevimizi yerine getirelim ve oy kullandığımız sandıklara sahip çıkalım. Bu kutlu yürüyüşümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için ve bugüne kadar vermiş olduğunuz büyük desteklerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyor, sonuçların Karamanımız için hayırlı olmasını diliyor, hepinizi muhabbetle selamlıyorum” dedi.
Kucaklaşma Vakti yürüyüşü Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya yapılan tezahüratlar eşliğinde sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x